Adres

2.Çevre Yolu - Eğriçam/MERSİN

Telefon/Faks

Baybars Çınarlı: 0505 784 57 31

Alüminyum Doğrama Ve Fiyatları

Alüminyum Doğrama Ve Fiyatları

Alüminyum Doğrama Mersin Fiyat

Alüminyum doğrama türkiyede kullanımı çok hızlı şekilde yaygılaşmakta olan bir üründür. Pencere doğramaları kategorisinde kullanılması ile de epey ünlü olmuştur diyebiliriz

Alüminyum pencerelerle dünyanın en yüksek yalıtım standartlarını karşılayabilmek teknik olarak ve pratikte çok mümkündür.  Ancak ülkemizde, birincisi yanlış sistem seçimleriyle yalıtımsız ve yalıtımı düşük olan doğrama kullanımı ve ikincisi de kötü uygulamalarla alüminyumu farklı tecrübe ettik. 
Türk üreticiler her ne kadar kaliteli ürün üretebilme bilgi ve yeterliliğinde olsalar da pazar bunu talep etmeyince gördüğümüz uygulamalar da sorunlu olabilmektedir. Alüminyum, hava koşullarına ve korozyona karşı oldukça dayanıklıdır. Alüminyum’un doğal korozyon önleyici kaplaması bulunur.
Alüminyum pencere ve kapılar, düşük ve yüksek sıcaklıklarda mekanik özelliklerini korumaya devam eder. Bu, özellikle yüksek ve geniş çerçeve aralıklarının olduğu uygulamalarda son derece önemlidir.Alüminyum pencere çerçeveleri dayanıklı olduklarından görünür genişliği daha az olan çerçeveler kullanılmasına olanak verir. Daha dar çerçeveler ise daha geniş camlar demektir. Günümüz mimarisi bu konuda sınırları zorlamakta ve daha küçük çerçevelerle daha geniş açıklıklar sunmaya çalışmaktadır. Alüminyum doğası gereği yüksek bir kimyasal dirence sahiptir. Alüminyum yangında zehirli gaz salınımına yol açmaz.  %100 geri dönüşümlü, doğal ve çevrecidir. Geri dönüşümünde %95 enerji tasarrufu sağlanır. 
Eğer sizde alüminyum doğrama yaptırmak istiyorsanız web sitemizdeki iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle temas sağlayabilirsiniz.